Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Balloon Duo Balonowy Cyrk Pani Kokardki i Pana Śmigiełko

12 sierpnia 2018 @ 13:00 - 14:00

Przedstawienie „Balonowy Cyrk Pana Śmigiełko i Pani Kokardki”, jako wesoły interaktywny pokaz z wykorzystaniem figur balonowych łączy ze sobą sztukę pantomimy, iluzję, triki balonowe i cyrkowe. 

Duet wesołych klaunów pokazuje Świat Cyrku. Wędrowny Cyrk Pana Śmigiełko i Pani Kokardki wraz z ich balonowymi zwierzakami cudakami często zmaga się z wieloma przeciwnościami losu.

  • Co można zmieścić w balonie? 
  • Czy balony mają humorki? 
  • Jak odszukać tęczę, która zniknęła z nieba? 

Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas interaktywnego show pary zakręconych klownów, którzy zapraszają widzów do wspólnej zabawy w Cyrk. 

W trakcie przedstawienia oswojone balonowe zwierzaki trafiają w ręce dzieci, które biorą udział w interaktywnych scenkach. 

Kulminacją przedstawienia jest BIG BALLOON SHOW zaprezentowane w VII edycji Mam Talent – dowcipny i zaskakujący pokaz sceniczny Klauna wewnątrz gigantycznego balona. 

Wielki Balon przy aplauzie publiczności rośnie do rozmiaru 2 metrów. W tym momencie rozpoczyna się humorystyczne akrobatyczne show, w którym artysta znika w całości w balonie wielkości jaja dinozaura, a następnie wykluwa się z niego wykonując „kurczakowe techno”. 

Balonowy Cyrk gwarantuje dużo emocjonującej zabawy podczas programu scenicznego z wykorzystaniem figur balonowych na wesoło gdzie dzieci razem z aktorami biorą udział w poszczególnych scenach. 

Duet Artystyczny Balloon Duo – Balonowy Cyrk powstał z pasji do dziecięcych uśmiechów. Tworzą go:

MAREK WASILEWSKI – Pan Śmigiełko

Artysta Komik-Performer, Certyfikowany Artysta Balonowy, uczestnik VII edycji programu „Mam Talent”, zwycięzca Międzynarodowego konkursu balonowego Poland Qualatex World Tour. Podczas swojego programu artystycznego jako Klaun Śmigiełko łączy pantomimę, Iiluzję i klaunadę, potrafi zjednać sobie sympatię zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

OLGA PUSZCZYŃSKA – Pani Kokardka

Pani Kokardka występuje w wielu projektach tworząc autorskie programy jako Certyfikowany Mistrz Animacji Czasu Wolnego i Dyplomowana Artystka Balonowa. 

Marek i Olga – artyści sceniczni i uliczni, animatorzy, mistrzowie modelowania balonów, buskerzy, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym oraz animacyjnym, z radością przeniosą dzieci w kolorowy świat Balonowego Cyrku.

Tel. kontaktowy 668 206 003

Szczegóły

Data:
12 sierpnia 2018
Czas:
13:00 - 14:00

Miejsce

Plac Wolności
Plac Wolności
Opole, 45-370
+ Google Map

Dodaj komentarz