Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Maluchy w Krainie Dźwięku (dla niemowląt i młodszych dzieci)

12 sierpnia 2018 @ 10:00 - 11:00

 

Maluchy w krainie dźwięku

KONCERT DLA NAJMŁODSZYCH – niemowląt, maluszków i przedszkolaków

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są według w oparciu i badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyja specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych kocykach i karimatach maluchy z opiekunami  zasiadają wspólnie z muzykami. Czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i wynosi około 45 minut. Na zakończenie koncertu okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

W urozmaiconej zabawą muzycznej podróży milusińskim towarzyszą fantastyczni muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury – Dorota Banaś.

Czytaj dalej –>

Kontakt do managera: Grażyna Miczka, tel. 605 321 509

Szczegóły

Data:
12 sierpnia 2018
Czas:
10:00 - 11:00

Miejsce

Plac Wolności
Plac Wolności
Opole, 45-370
+ Google Map

Dodaj komentarz